018 | TOALETA
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 – 1987)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 22 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na plátně, 59,5 x 48,5 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole V. D. 39.